לקוחותינו ממליצים

לקוחותינו ממליצים

"כעורך דין המעסיק עובדים, ברצוני להוקיר תודה לעו״ד יונית גלברג-סגל על הייעוץ המשפטי השוטף והייצוגי בתביעה שהגיש עובד כנגדי, בה טיפלה יונית בצורה נאמנה, יסודית ומקצועית, טיפול אשר הוביל לדחיית התביעה. אשמח להמליץ לכל מעסיק לקבל מעו״ד גלברג-סגל ייעוץ משפטי שוטף (המונע בודאות תביעות משפטיות עתידיות) ואף ייצוג משפטי וזאת מהניסיון האישי שלי."

(ליווי וייצוג משפטי של מעסיק בעל משרד עו"ד בתביעה שהוגשה כלפיו מצד עובד)

עו"ד כ', רמת גן

"ברצוני לשבח את יונית, עו"ד הכי תותחית שיצא לי להכיר. היא מאוד נעימה, העבודה איתה קלילה ובעלת יכולת משא ומתן גבוהה, מתחשבת במצב הלקוח עד הסוף ויודעת לתת מענה לכל שאלה שנגעה בדבר. כל עובד או מעסיק שנתקל בבעיה שדורשת עזרה משפטית יזכה בעבודה מקצועית ונאמנה שלה. אני זכיתי להיות מיוצג על ידה כעובד וקיבלתי מהמעסיק הקודם שלי את כל מה שרציתי. ממליץ בחום."

(תביעת עובד כנגד המעסיק להשגת מלוא זכויותיו)

רומן, חיפה

"לפני חמש שנים פוטרתי מעבודתי בזמן שהייתי בהריון (בחודש רביעי). לעו''ד יונית גלברג-סגל הגעתי דרך המלצה. אציין שפוטרתי רק לאחר שלושה חודשי עבודה במקום החדש, לאחר שהמעסיקה שלי פנתה אליי ושכנעה אותי לעבור אליה ממקום עבודתי הקודם (שמאוד אהבתי אותו) תמורת תנאים טובים יותר עקב המלצות טובות שקיבלה עליי דרך מכרים משותפים. לפני שפוטרתי, נעדרתי מספר פעמים מעבודתי בעקבות בעיה רפואית שהתגלתה בזמן ההריון, ונאלצתי בעקבותה להיות מאושפזת, לעבור בדיקות ובירור רפואי. בזמן פיטוריי עדיין לא היה פתרון לבעייתי הרפואית ולא היה ברור באופן מוחלט אם אני יכולה לחזור לעבוד או לא. כמובן שאת כל המידע הרפואי והעדכונים הייתי מעדכנת באופן שוטף את המעסיקה שלי. למרות כל זאת, בחרה המעסיקה שלי לפטר אותי בלי שימוע או כל שיחה מקדימה בנושא, באופן קר ומנוכר כאשר המעסיקה פשוט התייצבה יום אחד בביתי עם מכתב פיטורין. נפגשתי עם עו''ד יונית גלברג-סגל, ובאותה פגישה היא עידכנה אותי באופציות האפשריות לטפל בנושא הפיטורין ובעוגמת הנפש שנגרמה לי. החלטנו יחד מה מומלץ לעשות ונתתי את אמוני בשירותה המקצועי של עו''ד יונית. עו"ד יונית הוציאה למעסיקה שלי מכתב התראה. לאחר מספר שבועות ומשא ומתן שיונית ניהלה עם עוה''ד של המעסיקה שלי, הגענו להסכם פשרה בו קיבלתי פיצוי כספי גם בגין הפיטורין הלא חוקיים וגם עבור עוגמת הנפש שנגרמה לי, במקום לגרור את המקרה לתביעה משפטית. הייתי מרוצה מאוד משירותיה של עו''ד יונית, מאדיבותה, מקצועיותה והטיפול האישי שנתנה לי. לצערי הייתי צריכה להזדקק לשירות זה, אך לשמחתי הרגשתי לכל אורך הדרך שאני בידיים טובות עם עו''ד יונית גלברג-סגל. ממליצה בחום בשעת הצורך."

(פיטורי עובדת בהריון)

יעל, הרצליה

"ברצוני לספר על התרשמותי מעו"ד יונית גלברג-סגל לאחר שקיבלתי ממנה טיפול וליווי משפטי. ראשית, התרשמותי מיונית הייתה שהינה בן אדם, אנושית ומקצועית כעורכת דין בתחומה, עו"ד לענייני עבודה. שנית, יונית טיפלה במקצועיות ובידע רב בכל הנוגע לתיק שלי כמעסיקה, במסירות רבה ובנתינת העצה הטובה ביותר ללקוח כאשר טובת הלקוח עומדת לפניה ולא שכר הטרחה. מומלצת על ידי בחום!"

(ליווי וטיפול משפטי בכל הנוגע להעסקת עובדים זרים)

לאה, קרית אונו

"עו"ד גלברג-סגל ליוותה אותי כמעסיק וייעצה לחברה שלנו במגוון נושאים בתחום דיני עבודה, הובילה אותנו לפתרונות מעולים בהסדר פשרה שגם חסכו לנו כסף וגם חסכו מאיתנו לעמוד מול עובדים נצלנים בבית הדין לעבודה. לכל מי שמעונין בעורכת דין עם אוזן קשבת וסבלנות אין קץ יכול לסמוך על עו"ד יונית."


(ליווי וייצוג משפטי של החברה בתביעת עובד כנגדה)

קובי, מנכ״ל חברה, ת״א

"שמי ד"ר י', כירורג הפה והלסתות, בעל שתי מרפאות שיניים שמחזיק מספר רב של עובדים, חלקם רופאים, סייעות ועובדים אדמיניסטרטיביים. בלימודיי לא קיבלתי השכלה פיננסית וגם לא איך להתנהל בעסק מבחינה חוקית. במסגרת היכרותי עם עורכת הדין יונית גלברג-סגל, הבנתי את חשיבות הניהול המסודר הכולל העסקה נכונה של העובדים. ברצוני להבליט את חשיבות התכונות האישיות של עורכת הדין יונית גלברג-סגל – אנושיות, זמינות, מקצועיות ואכפתיות. שילוב של כל התכונות הללו עזרו לי מאוד להתמודד עם האתגרים שעברתי ואעבור במרפאותיי."

(ליווי שוטף של מעסיק בכל הנוגע ליחסי העבודה עם עובדי המרפאה)

ד״ר י׳, מרפאות מומחים לרפואת שיניים

"יונית, עו"ד לדיני עבודה מדהימה! קודם כל לבבית, מקשיבה, מייעצת, תומכת, עוזרת ומרגיעה. הגעתי אליה בהריון עם המון בעיות בעבודה, כשרצו לפטר אותי. אני לא מתחרטת לרגע שזכיתי להכיר עו"ד כמוך. איך שעזרת לי והמטרה שלך הייתה חד משמעית להגיע לפיסגה, שזה האמת, הצדק ובמיוחד הניצחון! ממליצה בחום ואהבה שאת זאת שצריכה לייצג את מי שצריך עזרה כדי לנצח, כי את הניצחון שלנו ובזאת גם אומר תודה על כל העזרה, התמיכה, האוזן קשבת, הייעוץ, החפירות, הביטחון שנתת לי שאני אנצח כי מגיע לי ואם לא את היית בתמונה, לא הייתי מצליחה לעשות זאת לבד! אז תודה. הכל בזכותך! קיבלתי את כל הזכויות שלי. מאחלת לך שמפה רק תעלי מעלה מעלה ותגיעי לפסגה כי מגיע לך שתצליחי בדרך שלך והאמת שלך, בנכונות להצליח ולנצח. שמחה שיש לי אותך בתור עו"ד שלי. שיהיה המון בהצלחה."

(ייצוג עובדת בהריון מול משרד העבודה (משרד התמ"ת לשעבר) בבקשת מעסיק לפיטוריה)

מעיין, חולון

"הגעתי אל עו"ד יונית גלברג סגל על מנת לעמוד על הזכויות שלי מול המעסיק, אחרי שכל הפניות שלי אליו בנושא לא עזרו. יונית, אני מודה לך מאוד על הרצינות, הנחישות והמקצועיות. היה לי חשוב לעמוד על הזכויות שלי ונוכחתי לדעת שבעזרתך זה אפשרי. אני מעריכה זאת מאוד. המון תודה. "

(עמידה על זכויותיה הסוציאליות של העובדת מול המעסיק)

מיכל, תל אביב
גלילה למעלה דילוג לתוכן